Idejas īpašām dāvanām

Lai savus draugus un radiniekus, mīļos cilvēkus, iepriecinātu ar skaistām un īpašām dāvanām, ir jāpapūlas nedaudz vairāk. Jāņem vērā vēlmes, gadalaiks un apstākļi, lai atrastu lielisku dāvanu. Gada laikā svētku ir ļoti daudz, taču tas nav attaisnojums garlaicīgām un paredzamām dāvanām.

Ja meklē dāvanu īpašam notikumam, tad šajā apkopojumā atradīsi 8 vērtīgas idejas. Esam apkopojuši foršas dāvanas, ko pasniegt dzimšanas dienās, izlaidumos, kāzās un citos īpašos svētkos!

Lai izdodas atrast lieliskas dāvanas un iepriecināt īpašā dienā!

  1. Gardas vakariņas izsmalcinātā restorānā

Laba dāvanas ideja ir randiņš kādā skaistā restorānā ar lielisku atmosfēru. Tā var būt tikšanās ar draugiem, pusdienas ar kolēģiem vai romantiskas vakariņas ar mīļoto cilvēku. Restorāna apmeklējums lielākoties tomēr saistās ar svinībām, tāpēc šāda dāvana ir laba izvēle. Dāvanu karte restorānā ir ērtākais veids, kā šādu dāvanu noformēt un pasniegt. Turklāt dāvanas saņēmējs par dāvinātāju tad iedomās gan dāvanas saņemšanas, gan izmantošanas mirklī.

Restorāni Rīgā ir daudz un dažādi. Lai veiktu īsto izvēli, ieskaties rakstā TOP restorāni, lai atrastu labu un mājīgu vietiņu.

  1. Mirdzoši auskari no Swarovski kristāliem

Skaista dāvana sievietei īpašos svētkos ir mirdzošas rotaslietas no pašmāju zīmola Nela Gems. Swarovski auskari ir viena no dāvanas idejām, ko sieviete priecāsies saņemt Valentīndienā, dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos. Zīmola piedāvājumā ir vēl skaistas kaklarotas un rokassprādze ar gravējumu. Balstoties uz dāvanas saņēmējas gaumi, atrodi viņai piemērotāko rotaslietu.

Lai dāvanai piešķirtu īpašu vērtību, ieskaties rakstā Akmeņu apraksti un izvēlies Swarovski kristālu krāsu balstoties uz tā īpašībām.

  1. Lidojums vairāku simtu metru augstumā

Īpaša dāvana ir tāda, kas sniedz neaizmirstamas emocijas un vēl ilgi paliek atmiņā. Lidojums ar gaisa balonu ir viena no šādām dāvanām. Tas ļaus ķert fantastiskas izjūtas, skatīties uz Latvijas skaisto dabu no vairāku simtu metru augstuma. Stundu garš lidojums ir lieliska dāvana īpašos svētkos, piemēram, kāzās vai izlaidumā. Atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu lasi šeit.

Un vēl viena līdzīga dāvanas ideja, kas ir īsāka pēc laika un arī pieejamāka pēc budžeta, ir lidojums ar deltaplānu. Šāds lidojums notiek aptuveni 20 minūtes pāri Rīgas centram, sniedzot fantastisku un iepriekš neizjustu perspektīvi. Dāvanas saņēmējs spēs lidot kā putns un pie tam vēl iemūžināt savu piedzīvojumu attēlos un video failā. Noteikti izlasi arī Lidojums ar deltaplānu atsauksmes

  1. Ceļojums ar lidmašīnu, kuģi vai autobusu

Balstoties uz dāvanas saņēmēja ceļojuma pieredzi, vecumu un vēlmēm, uzdāvini viņam dažu dienu ceļojumu uz kādu skaistu vietu. Ja viņam patīk ekskursijas, kur iespējams iemācīties ko jaunu un apskatīt dažādus dabas skatus, tad laba izvēle ir ceļojums ar autobusu. Ja gribās ātri nokļūt galapunkta un baudīt mierīgu atpūtu kādā siltajā zemē, tad avioceļojums ir laba izvēle.

Ceļojumu aģentūras dāvanu karte ir labākā iespēja, kā šādu dāvanu uzdāvināt un pasniegt. Tas jubilāram sniegs ne vien labu piedzīvojumu, bet arī ievērojamu ceļojuma atvieglojumu. Nebūs vairs jāpūlas pašam un jāplāno ceļojuma detaļas. Labs ceļojuma galamērķis ir Swarovski ražotne, kur iespējams uzzināt, kā tiek veidoti Swarovski kristāli.

Citas līdzīgas Ziemassvētku dāvanas meklē FromMe katalogā. Gada beigās īpaši patīkami ir atpūsties un izmēģināt ko jaunu.

  1. Ērta ūdens pudele ikdienai

Noderīga un forša dāvana vienlaikus ir laba, ērta un izturīga ūdens pudele. Ar vien aktuālāka paliek #SavaPudele tēma. Šī kampaņa aicina izmantot savu ūdens pudeli arī kafejnīcās un izvairīties no plastmasas pudeļu pirkšanas. Ilgtspējīga ūdens pudele ir labs variants, kā rupēties par dabu un arī par savu veselību.

Ja vēlies uzdāvināt skaistu un veselīgu ūdens pudeli, laba izvēle ir vara ūdens pudeles. Tās ir vienīgās ūdens pudeles, kuru materiāls kalpo kā dabīgs ūdens attīrītājs. Turklāt vara pudeles ir mirdzošas un ļoti stilīgas. Tik pat laba dāvana vasaras dārza ballītēm un atpūtai ir arī termokrūze. Tā saglabās dzēriena temperatūru ilgstoši siltu vai aukstu – pēc izvēles. 

  1. Noderīgi sporta gadžeti un aksesuāri

Šī ir laba dāvanas ideja sportistam, kas vienmēr tiks novērtēta. Sporta gadžeti padara sportošanu vienkāršāku, turklāt sekojošās dāvanas var noderēt arī atsevišķiem hobijiem. Bezvadu bluetooth austiņas ļauj ērti klausīties mūziku vai iemīļotos radio raidījumus jebkurā vietā – pa ceļam uz darbu vai sporta zālē. 

Tāpat vienmēr noderīga dāvana sportistam ir sporta apģērbs no EntroWear. Tur atradīsi stilīgus t-kreklus ar oriģinālām apdrukām, kā arī kvalitatīvus legingus un sporta krūšturus. Lai spētu sekot līdzi saviem treniņiem, noderēs arī Garmin pulkstenis. Elegants, skaists, noderīgs un ērti lietojams. 

Eksluzīva un patiesi īpaša dāvanas ideja ir GoPro kamera īpašu mirkļu iemūžināšanai. Šis ir lielisks gadžets, kas ikdienā noderēs – sporta spēlēs, sportošanas laikā, velobraucienos, peldoties utt. 

  1. Gaļas piegāde līdz namdurvīm 

Īstam gardēdim īpaša un oriģināla dāvana varētu būt Gaļas Piegāde Jums līdz pat mājas durvīm. Piedāvājumā ir dažādi žāvējumi, šašliku marinādes, desas un cīsiņu, kā arī svaiga cūkgaļa un jaunlopa gaļa. Klāt dāvanai vari pasniegt arī Šašlika marināde receptītes, ko jubilārs varēs pagatavot. 

Vislabākais un ērtākais veids, kā šo dāvanu uzdāvināt, ir dāvanu karte galaspiegadejums.lv. Tad dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties dienu, kad pasūtīt gaļu. Turklāt no plašā piedāvājuma balstoties uz konkrēto summu varēs izvēlēties sev nepieciešamos produktus.

  1. SPA atpūta Rīgā vai citos Latvijas reģionos

Skaista un patīkama dāvana, ko saņemt vai dāvināt, ir SPA atpūta. Tā varētu būt lieliska dāvana pārim kāzās vai apaļā gadadienā. Abi kopā varētu labi atpūsties, izbaudīt dažādus SPA rituālus, masāžas, procedūras, apmeklē pirtis un baseinus. Tas atkarīgs no izvēlētās vietas, tomēr mēs iesakām Jūrmala SPA, Usmas SPA, Baltvilla SPA un Citrus SPA kā vienas no labākajām izvēlēm par visai pieejamām cenām un profesionālu servisu.

Lai atrastu vēl citus lieliskus atpūtas centrus, ieskaties rakstos SPA atpūta Latvijā un SPA centri Rīgā

Atbalsti pašmāju uzņēmumus un izvēlies lieliskas dāvanas no vietējiem ražotājiem!
Lai izdodas atrast īpašas idejas dāvanām!